SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Actros 18 40
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Mercedes Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
400.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
3928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Actros 18 40
Koke terheqse
me klime
me goma te mira
me dokan te paguar
me fatur te regullt
kamjoni eshte i sapo ardhur nga jasht ne gjendje shum te mir
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Magjistralja Peje-Prishtine Fshati Ramune -Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »