SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN 19 403
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Man Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
600,000
Motori (kubik) :
400.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Karrige Elektrike
ID e produktit :
3934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MAN 19 403
Koke terheqse
me reterder
me tempomat
me 6 goma te reja
604.000 Km me liber te servisit
me dogan te pagume
me fatur te regullt
kamjoni eshte i sapo ardhur nga jashtene gjendje shum te mir
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »