SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DAF 380
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Daf Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
380.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
3943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DAF 380
koke terheqse
me reterder
me klim
me tempomat
me goma te mira
me dogan te pagume
me fatur te regullte
kamjoni eshte i sapo ardhur nga jashtene gjendje shum te mire
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »