SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WV Golf3 1992
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
231,610
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
Mbyllje Qendrore
ID e produktit :
39505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf3 Turbo Dizel, 5 Dyer, Regjistrim deri ne korrik, Centrall
Mob. 049628263 Viber +38649628263
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »