SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Premium 380
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Renault
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
750,000
Motori (kubik) :
380.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
3964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Premium 380
koke terheqse
ne gjendje te mir
me goma te reja 100 perqind 6 cop
me regjistrim ne RKS deri dhetor
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Magjistralja Peje-Prishtine Fshati Ramune-Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »