SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Jumper HDi
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '14
Lloji :
Citroen
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,100
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
39737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike e po sa ardhur nga Sllovenia.
Vetura ka nje motorr ne Gjendje te rregullt Punon shum mir.
Motorri i vetures eshte 2.8 Disel.
Per bleres Serioz bejm marrveshje ne Qmim ( Zbritje )
Numri per Kontakt : 044 127 943
Informata rreth publikuesit
Faton
Therandë
044127943
Therand [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »