SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi Carisma 2002
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '14
Lloji :
Mitsubishi Caddy
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
124,460
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
39738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mitsubishi Carisma 1.8 GDI.

-Viti i prodhimit : 2002.

-Motorri 1.8 Gdi benzin 92KW (125 ps).

- Kilometra : 123190 km ( per kilometra garantoj)

- Automatik (Tiptronik).

- Klimatronik.

-Navigacion.

-Karrika me Nxemje.

- Bordcomputer.

- ESP.

- Tempomat.

- Gomat e reja michelin 2012.

- Regjistrim edhe 1 vit .

Vetura eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset e kryera me rregull nuk ka nevoj asnje investim. Vetura eshte e importuar nga zvicra.

Info : 045 232 793 kontaktoni edhe ne Viber.
Informata rreth publikuesit
Neridon
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »