SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa C 1.2 Sport 16V, Viti i Prodhimit 2002, 180 000 km,Cm
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '14
ID e produktit :
39780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa C 1.2 Sport 16V, Viti i Prodhimit 2002, 180 000 km,

Cmimi: 3300 Euro
Informata rreth publikuesit
Nexhat
Prishtinë
044-415-114
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »