SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN 19 464
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Man Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Kilometrazha :
500,000
Motori (kubik) :
460.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime
ID e produktit :
3980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MAN 19 464
koke terheqse
kabina tollajn
me reterder
me pomp kiperit
me tempomat
me goma te mira
Minjaqi 4+4 ZF
me dogan
kamjoni eshte ne gjendje shume te mir
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Magjistralja Peje-Prishtine Fshati Ramune-Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »