SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN Shtajer19 464 Kemi pjes Te Kamjonave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Man
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
520,000
Motori (kubik) :
460.00
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
3982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MAN Shtajer19 464
koke terheqse
minjaqi 4+4 ZF
ne gjendje te mir
Kemi pjes Te Kamjonave
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Magjistralja Peje-Prishtine Fshati Ramun-Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »