SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Range Rover qmimi me marrveshje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Lloji :
Rover
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
Ekstra :
Alarm, CD Player, Karrige me Ngrohje, Airbags
ID e produktit :
39824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Range Rover, 3.0, dizel , viti 2004 Qmimi me marreveshje Nr. Kontaktues : 045 521 444
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »