SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kamioni Mercedes Benz 912
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
1996
ID e produktit :
39825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kamioni Mercedes Benz 912
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »