SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kamioni Mercedes 814
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Lloji :
Mercedes
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
360,000
Viti :
1996
ID e produktit :
39826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kamioni Mercedes 814
Qmimi me marrveshje
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »