SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2007 Hyundai Matrix 1.6 - Gjelber metalike
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '14
Lloji :
Hyundai Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
98,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
39865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura, Hyundai Matrix 1.6, e vitit 2007 nga pronari i pare, vetura eshte ngjyre e gjelber metalike dhe ne gjendje shume te mire.
Informata rreth publikuesit
Hyundai
Prishtinë
045307009
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »