SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN TGA 460 XXL Kemi pjes kamjonave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Man Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
500,000
Motori (kubik) :
460.00
Viti :
2002
ID e produktit :
3987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MAN TGA 460 XXL Kemi pjes kamjonave
Koke terheqse
ne gjendje te mir
Kemi pjes Kamjonave
MAN TGA
MAN 2.3.4.
VOLVO FH12
RENAULT MAGNUM
MERCEDES
ACTROS etj.
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Magjistralja Pejë-Prishtinë Fshati Ramunë-Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »