SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN 26 422 3 aks KIPER
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Man Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
420.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
3988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MAN 26 422
3 aks
6 X 4
Minjaqi 4+4 ZF
Mille KIPER 10m3
Ne gjendje shum te mir Teknike
me regjistrim deri ne 10 mujë
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Magjistralja Pejë-Prishtinë Fshati Ramunë-Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »