SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Actros 2643 3 AKS Kiper
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Mercedes Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
430.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
3989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Actros 2643
3 AKS Kiper 10m3
6 X 4
me goma te mira
me dogane
me klim
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Magjistralja Pejë-Prishtinë Fshati Ramunë-Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »