SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Actros 4 aks Kiper 18m3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Mercedes Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
3992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Actros
4 aks Kiper 18m3
8 X 4
me goma te mira
me dogan te paguar
me fatur te regullt
i sapo ardhur nga jashte
me gjendje shum te mir
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Magjistralja Pejë-Prishtinë Fshati Ramunë-Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »