SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN FE 410 A 4aks Kiper 17m3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Man Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
362,000
Motori (kubik) :
410.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
3993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MAN FE 410 A
4aks Kiper 17m3
8 X 4
Minjaqi 4+4 ZF
me goma te mira
i sapo ardhur nga jashte
ne gjendje shum te mir
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Magjistralja Pejë-Prishtinë Fshati Ramunë-Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »