SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Veturen
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '14
Lloji :
Toyota Rav 4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90,000
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
40681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES TOYOTA RAV4 2.0 DIESEL, NË GJENDJE SHUMË SHUMË TË MIRË I VITI 2004.


XHIPI ËSHTË I RUAJTUR BRENDA DHE JASHT DHE ËSHTË SHUMË I PËRSHTATSHËM, ME 2 DYER.

SHPENZIMET I KA TË VOGLA. tel 045663028
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »