SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 1.6 diesel
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '14
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1989
ID e produktit :
41308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi 80 , 1.6 diesel viti i prodhimit 1989, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Per qdo informat mund te me kontaktoni ne nr 044 826 318
Informata rreth publikuesit
Xpersoni
Prishtinë
049869621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »