SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Kadett(91) 1.4 Benzin
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '14
Lloji :
Opel Caddy
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
49,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1991
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
41573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel Kadett 1.4 Benzin (1991-Motorri eshte 1997 i opel Astra GT).Eshte i regjistruar dhe i siguruar 1 vit.Eshte ne gjendje te rregullt.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044775260
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »