SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV 1.6 Benzin Ngjyr metalike ,compjuter board ....klima tro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '14
ID e produktit :
41972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf IV 1.6 Benzin Ngjyr metalike ,compjuter board ....klima tronic ... drita xenon ... xhama elektronik ...pasqyra elekrtike me rezistenc ......sherbime te sapo kryera te gjitha edhe 9 muaj regjistrimNumri kontaktues 044 117 686
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »