SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault CLIO 2006
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '14
Lloji :
Renault XT660X
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
41995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault clio 1.5 DCI ne fund t 2006 ne gjendje te mir teknike regjistrimi i par n rks hargjime te vogla
Informata rreth publikuesit
alban
Prishtinë
044599503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »