SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent Opel Omega
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '14
Lloji :
Opel C
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
25,000
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
42129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel omegen 2.4 93 KS BENZIN \-PLIN REGJISTRIM DERI N DHJETOR 2014 ne gjendje shum t mir

044 627 660
Informata rreth publikuesit
Shqipran
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »