SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '14
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
42149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel astra 1.6 benzin viti 2000 ngjendje trregullt . nr i tel 044750777
Informata rreth publikuesit
Endrrit
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »