SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2004 Ngjyr E Zez
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '14
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
42284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra Ngjyr E Zez viti 29.12.2004 1.7 cdTI "TI" e kuqe e sapo ardhur nga Italia me letra te paguara deri ne Prill te 2015 CEL" +355697537850 & +355685564040
Informata rreth publikuesit
Ri
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »