SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VETUra
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
42444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet vetura GOLF 3. TDi/////
NR Tel. 044-771-559
044-470-218
Informata rreth publikuesit
Petrit
Lipjan
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »