SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 Avant 2.0 tdi
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '14
ID e produktit :
42932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a4 karavan e posa ardhur nga Zvicrra ,ne gjendje prefekte
full option (e pa doganuar)
Informata rreth publikuesit
kreshnik
Prishtinë
+38649169135
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »