SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kamioni Iveko 7.5T me kran 6m lartësi ngreh peshën 1200kg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '14
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1984
ID e produktit :
43045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioni Iveko 7.5T me kran 6m lartësi ngreh peshën 1200kg.
Mundësi ndërrimi me naj veturë ma të vogël.

045 66 33 63
Informata rreth publikuesit
Bajram
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »