SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Pezho 206 viti 2003, 4 dyrë, benzin, klimë, airbag, ABS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '14
Lloji :
Peugeot Grizzly 3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Viti :
2003
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
43049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Pezho 206 viti 2003, 4 dyrë, benzin, klimë, airbag, ABS

045 66 33 63
Informata rreth publikuesit
Bajram
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »