SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes vw t4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '14
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1991
ID e produktit :
43062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose ndrroj vw t4 viti 1991 ndrrimi ne golf 4 tdi ose golf 5
Informata rreth publikuesit
qlirim
Prishtinë
+38649681451
malishev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »