SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C3 1.6 16V
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '14
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
43121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modeli Exclusive viti i prodhimit 2002 eshte ne gjendje shum te mire dhe i ka te kryera me homologim dhe regjistrim deri ne mars te vitit 2015.Vetura posedon 2 qelsa dhe ka senzora te parkingut mbrapa.Eshte 110 PS.Ka mundesi ndrrimi.

Per me shum info. : 044 43 13 14
049 16 15 14
Informata rreth publikuesit
Dieenis
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »