SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veture BMW 116
Çmimi :
€3,299.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '14
Lloji :
BMW 3 Series
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
237,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
43126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veture BMW 116 i ka te kaluara 236000 km kilometra te garantuara i ruajtur vizualisht dhe teknikisht cmimi sipas marreveshjes
Eshte me tabela te SUEDISE
Informata rreth publikuesit
Jahush
Prishtinë
044284047
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »