SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 3C, 2.0 TDI -05
Çmimi :
€8,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
43162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Full opcione, full histori servisi me servise te kryera (rryp dhëmbëzori, vaj filtera, etj) me libër.

- kamerë mbrapa me ekran DVD,
- ulëset me material ISOFIX kundër alergjisë,
- crom paket,
- tempomat,
- klima tronik,
- navigation DVD
- mp3, ipod, usb, etj.,
- 4 goma te reja,
- te gjitha serviset e kryera,
- drita automatike,
- drita XENON,
- drita të mjegullës,
- esp,
- abs,
- 4 x dritare elektrike,
- fellne alumini fabrikisht,
- karrika me lëivzje me rrymë,
- timon me lëvizje,
- 2 qelësa,
- etj etj...

Vetura është në gjendje shumë të mirë. Regjistrimi i parë në KS (viti 2013). Ka regjistrim deri në muajin Mars 2014. Nuk ka nevoj për as një investim.

Qmimi i diskutueshëm.

INFO TEL: 049/286-456 ose me e-mail (mund te ketë vonesa në kthimin e përgjigjes).
Informata rreth publikuesit
Diedon
Prishtinë
+37744286456
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »