SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr Quad Shineray 4 Rrota
Çmimi :
€1,599.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '14
ID e produktit :
43183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motorr QUAD SHINERAY ne gjendje shum te mire 250 kubik
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mustaf
Prishtinë
045 251 965
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »