SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Golf IV 1.9 TDI -02
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
43185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 1,9 TDI (DI) te kuqe, Viti i prodhimit 2002,
Ee rigjisturar ne Rks deri me 09.09.2014,Vetura ka te kaluar 181300 KM
Opcionet -Klima, Radio CD Player, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP),
Airbag.Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, Fellge Alumini
Si dhe te kryera te gjitha serviset

Tel:044367846
Informata rreth publikuesit
Enis
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »