SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 6 2.0cc TDI - Automatik DSG - Full extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
166,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
43199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Golf 6 ( VI ) 2.0cc TDI , Automatik/Tiptronik ( DSG ) , 140 PS , Viti i prodhimit 11/2009 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS , Te kaluara 166.000 km , 6 shpejci , Vetura posedon :
- Klimatronik
- Board Kompjuter
- 2 qelsa
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Tempomat
- AirBag , ABS , ESP
- Allogenka
- Cd-Radio
- Mbyllje qendrore
- Interier te bukur
- Goma t'reja , etj ...... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme---------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 ------------- Qmimi : 11.500 euro
Informata rreth publikuesit
Afrim
Ferizaj
044 109 711
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »