SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
YAMAHA | Skuter | BW's-125
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
43209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Informata rreth publikuesit
Auto Kaçandolli YAMAHA
Prishtinë
038601600
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »