SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat Karavan 90 / 1.6 CC Benzin / Plin
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
43229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
URGJENT!!! Shitet vetura VW Passat Karavan 1990, 1.6 CC Benzin / Plin, ne gjendje shume te mire, regjistrim 10 /2014. Pres bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Digjital
Ferizaj
Ferizja - afer Komunes. [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »