SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota RAV4 D4D 2.0 Diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '14
ID e produktit :
43257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Toyota RAV4 D4D 2.0 Diesel 06.2003

Vetura e sa po servisuar (te gjithe filterat, vaiji, Klima e mbushur).
Vetura ka 4 Goma te veres, 4 Te dimrit (te dy pare gomat e reja).

Eshte e regjistruar dhe ka regjistrim deri nje vitin e ardhshem (2015).

Eshte ne gjendje tejet te mire teknike pa as nje verejtje.
Vetura ka liberin e servisimit si dhe kilometra te garantuara.

Ka te vendosur ne pjesen e prame edhe Monitoret ne te dy ulset, si dhe posedon JUSTIK per lojra.

Telefon: 044 310 410
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
049 345 462
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »