SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 525D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '14
Lloji :
BMW 5 Series
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
43259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 525 Diesel me tabela Rks.\nKa 227.000 km te kaluara me liber te serviseve.\nVetura eshte FULL EXTRA.\nAutomatik-Tiptronik, Uleset gjysem Lekure, Board Computer, Navigacion, Tempomat, Xenon- Bixenon, Drita te Mjegulles, Komanda ne Timon, Abs, Airbag, Senzora te parkingut...etj etj etj.

Nr. Kontaktues: 045/677-510
Informata rreth publikuesit
Arianit
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »