SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha | MT Series | MT-09
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
Lloji :
Yamaha
ID e produktit :
43285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motor - Yamaha | MT Series | MT-09

Të dhënat Teknike
Lloji i motorrit Ftohje me ujë, 4-takt,3 cilindra, DOHC, 4-ventila
Vëllimi i clindrit të motorrit 847 ccm
Fuqia Maksimale 84.6 KW ( 115 PS) / 10.000 rpm
Sistemi i ndezjes Elektrik
Transmisioni Manual 6-shpejtësi
Kapaciteti i rezervoarit 14 litra
Pesha 188 kg / ABS 191 kg
Informata rreth publikuesit
Auto Kaçandolli YAMAHA
Prishtinë
038601600
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »