SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha | Sport Heritage | XJR1300
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
Lloji :
Yamaha TMAX-ABS
ID e produktit :
43289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Informata rreth publikuesit
Auto Kaçandolli YAMAHA
Prishtinë
038601600
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »