SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 2 1.9 Dci
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '14
Lloji :
Renault YZ125LC - 2014
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
43364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ka regjistrim deri me 16.05.2015, ka drita xenon, drita te mjegulles para dhe mbrapa, ka senzor parkingu, ka 6 shpejtesi+rikferc, ka klim, airbag, esp, abs,mbyllje qendrore, fellne alumini te firmes rial 16-she eshte vetura e pare qe jane montuar ne te dmth jan te reja te blera qe 2 vite goma te reja te veres, eshte ne gjendje te mire , ka disa te vrame siq jane edhe ne foto te spjeguara. Qmimi eshte i negociueshem
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »