SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Grand Cherokee (limited edition) 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '14
Lloji :
Jeep Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
4.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
43733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura jeep grand cherokee limited edition 4x4 me ngjyre te zeze metalike , i pa doganur i sapo ardhur nga zvicrra (ch) , me kubikazh 4.7cc , me interior shum luxoz full exra , ulse te zeza te lekures si dhe ulset me nxemje , klima automatik , bluetooth speaker ( konektus per telefon me bluetuth) , navgation , me gjam panorama.
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
Dardani , Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »