SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C5 2.0hdi 101.000 km FULL PA DOGAN URGJENT
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
Lloji :
Citroen C5
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
101,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
43796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2004 Citroen c5 2.0 turbo diesel 101.000 km
Full optional, Posedon;
-sunroof
-ulset komplet lekur dhe me rryme
-6 cd changer
-2 zona klima
-sensor shiu
-tempomat/autopilot
- pershtatja e lartesise
-sensor parkingu
-pa defekt jashte edhe Brenda
-ne gjendje perfekt nga Ana teknike
-mund te tregohet ne cdo servis
TEL: 049821442
Informata rreth publikuesit
Mehmet
Prishtinë
049821442
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »