SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha | MT Series | MT-07
Çmimi :
€5,555.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
43802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Të dhënat Teknike
Lloji i motorrit |2-Cilinder, ftohje me uje, 4-takt, DOHC, 4 ventila
Vëllimi i clindrit të motorrit 689 ccm
Fuqia Maksimale 55 KW ( 74.8 PS) / 9.000 rpm
Sistemi i ndezjes Elektrik
Transmisioni Manual
Kapaciteti i rezervoarit 14 litra
Pesha 179 kg / ABS 182 kg
Informata rreth publikuesit
Auto Kaçandolli YAMAHA
Prishtinë
038601600
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »