SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 S LINE 08
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '14
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,599
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
43881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 S LINE , E Sapo ardhur nga Gjermania.

* Audi A4 2.0
* Viti i prodhimit 2008
* Pes dyer
* Tempomat
* Xenon
* Bixenon
* Senzora Para Dhe Prapa
* Karrika Recaro
* Libra Servisi
* Timon hidraulik
* Hallogenka
* Airbag
* Nxemje ne Karrika
* ABS
* ESP
* KLIMATRONIC
* Mbyllje qendrore
* Alu Felga
* Dritare Elektrike
* Radio CD
117000 KM me Liber

045 396 739
Informata rreth publikuesit
Mustaf
Prishtinë
045 251 965
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »