SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim Motoqikleta te reja LIFAN prodhim 2014
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '14
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
43902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motoqikleta te reja LIFAN 100cc, te prodhuara per tregun Europian,

hargjimi 1.8 l / 100km, 4 shpejtesi, ndezja elektronike-mekanike,

per dy persona, shpejtesija 100 km h.

Garancion: nji vit

.tel, 044 26 26 37 / 049 850 555
Informata rreth publikuesit
bejtush
Prishtinë
044 262637
Kodra e Trimave Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »